RT Audacity - шаблон joomla Оригами
plg_search_rsticketsprocontent
جستجو - محتوا
   

روابط عمومی بیمه ملت- رخداد فاجعه آمیز ساختمان پلاسکو نبود سیستم مدیریتی را در بسیاری از جوانب روشن ساخت. یکی از این جنبه ها، عدم توجه به ریسک های موجود و بروز وقایعی بر اثر خسارت ناشى از خطرهاى گوناگون از جمله وقوع حريق يا آتش‏سوزى به اموال و بنای ساختمان است. وسيله حرارتى براى توليد گرما يا پختن غذا، اتصالى برق، معيوب بودن وسيله برقى و آتش‏بازى كودكان شايع‏ترين علت‏هاى شعله‏ور شدن آتش در ساختمان است.

از بروز حوادث نمی توان جلوگیری کرد؛ حوادثی که در یک لحظه می تواند سرنوشت افراد را برای همیشه تغییر دهد ولی با انجام اقداماتی می توان از بروز برخی از آنها پیشگیری و یا پس از وقوع حوادث، خسارت های ناشی از آنها را تعدیل کرد و تخفیف داد.
بر این اساس، بیمه ملت محصولات بیمه های آتش سوزی خود را در قالب دو طرح بیمه آتش سوزی "بیمه همراه کسب و کار" و "بیمه جامع مدیران و ساختمان" مخصوص مشاغل، اصناف و مجتمع های مسکونی و اداری تکمیل نموده است. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت و به نقل از اداره بیمه های آتش سوزی، طرح "بیمه همراه کسب و کار ملت" مخصوص واحدهای تجاری و اصناف، شامل بیمه آتش سوزی، حوادث و مسئولیت و طرح "بیمه جامع مدیران و ساختمان" مخصوص برج ها، مجتمع ها و آپارتمانها مسکونی و اداری شامل بیمه آتش سوزی و مسئولیت راه اندازی و برای ارائه خدمات به مشتریان و بیمه گذاران محترم با پوشش های مناسب و نرخ های رقابتی آماده خدمت رسانی می باشد.
خاطرنشان می سازد، در طرح "بیمه همراه کسب و کار" خسارتهای ناشی از حریق، صاعقه و انفجار،  زلزله و آتشفشان،  هزینه اجاره اسکان موقت بیمه گذار در اثر وقوع حریق، صاعقه و انفجار، مسئولیت مالی و جانی در قبال اشخاص ثالث در برابر خطر حریق و انفجار، غرامت فوت و نقص عضو و از کارافتادگی دائم و هزینه پزشکی ناشی از حریق، صاعقه و انفجار را حداکثر تا سقف تعهدات مندرج در قرارداد بیمه، قابل جبران است و در طرح "بیمه جامع مدیران و ساختمان" خسارتهای ناشی از  حریق، صاعقه و انفجار و مسئولیت "مالی و جانی" مدیریت ساختمان در قبال اشخاص ثالث در برابر خطر حریق و انفجار، حداکثر تا سقف تعهدات مندرج در قرارداد بیمه قابل جبران خواهد بود و چنانچه در نتیجه وقوع حوادث فوق، خسارتهای جانی و مالی به افراد ثالث وارد آید و موجب مسئولیت هیات مدیره ساختمان (بیمه گذار) گردد، بیمه گر تا سقف تعهدات مندرج در این بیمه نامه و رعایت کلیه قوانین و مقررات بیمه ای نسبت به جبران خسارت اقدام می نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های سراسرکشور مراجعه یا با شماره تلفن 85333 (مرکز ارتباط با مشتریان) تماس حاصل نمایید.اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی